עקרונות שיטת השיווק הישיר לסוכני ביטוח

מרכיבי השיטה שלנו ליצירת מערכת שיווק רציף

שיטת השיווק הישיר של באום ורון מבוססת על מספר עקרונות אותן נציג בדף זה, לאחר שעסקנו ביצירת מערכות שיווק לסוכנים בחמש השנים האחרונות נוכחנו לדעת כי הדרך הטובה ביותר עבור הסוכן היא העברת מסרים רציפה ללקוחות. להלן פירוט של כל אחד ממרכיבי השיטה והשירות המיוחד שלנו:

 

פירוט השירות שלנו:

עבור כל סוכן ביטוח שמתחיל בעבודה איתנו בשיטת השיווק - נבנית תבנית דיוור המעוצבת בעיצוב תדמיתי של המשרד שלו כולל הלוגו והצבעים התדמיתיים הקיימים שלו. תבנית זו הינה גם תבנית לאימייל וגם תבנית להודעות סמס. התבנית מותאמת הן לאימיילים קצרים והן לניוזלטר שיווקי ארוך, להודעות חידושים וכו’. בנוסף כל התבניות העיצוביות הן רספונסיביות המותאמות לכל סוג של מסך ושל כל מכשיר. כל המסרים נכתבים על ידינו באופן המקצועי ביותר ומועברים לסוכן לאחר הגהה ומוכנים לשימוש.

תכנון ותזמון המסרים ללקוחות נקבע על ידינו ואנחנו כותבים, מעצבים ובונים את המסרים בתוכנת דיוור המסרים של הלקוח בהתאם לצורך. ההחלטה על כתיבת המסרים נעשית על ידינו מעת לעת בהתאם להתפתחויות במשק, בשוק הפנסיוני ובהתאם להחלטות גופים בעלי השפעה על עולם הביטוח, הבריאות או הפיננסים.

משלוח המסרים מתבצע על ידי תוכנות דיוור מיוחדות אשר תוכננו לצורך זה בלבד, תוכנות אלה שולחות הן הודעות באימייל והן הודעות בSMS, היתרון בעבודה עם תוכנות אלה היא בעיקר היעילות שלהן, יכולות הארגון שלהן והמעקב אחרי המסרים, הרשימות השונות של הלקוחות, התנהגות הנמענים עם המסרים, שמירת כל התכנים ועוד. בנוסף תוכנות אלה פועלות לפי תקנים של חוק הספאם ומאפשרות לנמענים להסיר את עצמם ממערכת הדיוור בלחיצת כפתור.
 

כיום המסרים המועברים ללקוחות יכולים להיקרא על ידו בגדלים שונים של מסכים ובמכשירים שונים, כל המסרים המועברים במערכות שלנו ללקוח מועברים כאשר הם בעלי יכול התאמה לכל פלטפורמה, כך שיש למעשה שליטה מוחלטת על הדרך בה נחשף הלקוח למסרים.

כל נמען המקבל את המסרים יכול לשתף אותם ברשתות החברתיות הנפוצות, חשוב לציין שזאת היא אופציה בלבד וניתן לבטל את האפשרות הזאת, יחד עם זאת אפשרות שיתוף היא רכיב חשוב המעמיד את הסוכן באור חיובי ומתקדם מבחינת לקוחותיו.

יתכן כי הבשורה הגדולה ביותר בתחום השיווק לסוכני ביטוח היא השירות שפיתחנו - וזאת לאור חמש שנים רצופות של עבודה עם סוכני ביטוח - השירות שאנו נותנים היום הוא ניהול השיווק עבור הסוכן - שירות זה כולל את הרכיבים הבאים:

הכנת תבנית מעוצבת למסרים של סוכן הביטוח
כולל התדמית שלו ועם הלוגו שלו
עזרה בטעינת רשימות הלקוחות של סוכן הביטוח
עיצוב וכתיבת המסרים כולל הגהה וניסוח
שליחת המסרים בתוכנות הדיוור
מעקב אחרי תוצאות דיוור

Baum & Ron | משרד - 03-9270841 | יגאל באום - 052-4638585 | גילי רון - 054-3170840 | studio@igal-baum.co.il